O grupieO grupie

Skład GERPSkład GERP

Co lubimy?

Krzaki, przepastne wąwozy, przygraniczne bagna, znikające rzeczki, stare studnie, zapomniane krzyże i kapliczki, to miejsca szczególnie upodobane. Swojski chleb ze smalcem na zakwasie , pieczony przez dwóch "piekarzy" GERP; Prałasanta i Młodego oraz pikantne flaki po trasie - to nasze ulubione przysmaki kulinarne.

Kris

Kris

Niezwykły talent odkrywczy. Znajduje to, czego inni nie zauważają i omijają. Potrafi dotrzeć do rzeczy, o których innym się nawet nie śniło. Przeciwności go dodatkowo motywują. Konsekwentny i cierpliwy, będzie szukał aż znajdzie. Czasami wchodzi na wysokie drzewa. Pociągają go zwłaszcza 200-letnie dęby.

Laguna

Laguna

Laguna nie zna słowa "kompromis" w turystyce i wyprawach ekstremalnych. Wejdzie tam, gdzie innym wejść się już nie chce. Wybierze zawsze najtrudniejszą drogę. Pierwszy mówi "tak", gdy padnie propozycja zrobienia czegoś trudnego. Uwielbia skakać przez strumienie i wymyślać na poczekaniu rewelacyjne hasła. 

Motto: "Zmęczyć się, przetrzepać myśli, być jak najdalej"

Mlody

Młody

Zawsze wie gdzie pójść, jaką wybrać trasę. Niezawodny w planowaniu wypraw. Obdarzony intuicją eksploratora, "wyczuwa" gdzie może być coś ciekawego, niezwykłego. Doskonale orientuje się w terenie, nigdy nie błądzi. Specjalista od dziwnej techniki robienia zdjęć przez lornetkę.  Pasjonat dalekich widoków z roztoczańskich wzgórz.

Paweł

Paweł

Wie gdzie skierować obiektyw aparatu. Gotowy na wielki wysiłek, by zrobić udane zdjęcie. Szukanie coraz to nowych, nieznanych rzeczy na Roztoczu jest jego pasją. Na postojach fascynuje się instrumentami perkusyjnymi. Lubi wałęsać się w strefie nadgranicznej.

Prałasant

Prałasant

Roztoczem, w szczególności Południowym zafascynował się jeszcze w czasach szkoły średniej. Do GERP oficjalnie dołączył po niecałych 3 latach istnienia grupy - choć współpracował z nią od zawsze. Ma swoje ulubione miejsca, w które lubi wracać o każdej porze roku. W spontaniczności wypraw upatruje najciekawsze odkrycia, zaś w radosnych chwilach twórczości bawi się stroną GERP.


Strony internetowe członków GERP: Roztocze Południowe, Serwis Horyniec.NET, Uzdrowisko